Ekologija – tai gyvenimo būdas

Ekologiniams ūkiams ir mėgėjams siūlome įvairių rūšių biohumusą.

Biohumusas – tai organinė medžiaga, kuri susidaro sąveikaujant sliekams ir mikroorganizmams. Tai natūraliai švari ekologiška mikrobiologinė trąša – perdirbta Kalifornijos sliekų Eisenia Fetida, kuri, perėjusi sliekų virškinimo traktą, suteikia biomasei naujų komponentų.

Sliekų Eisenia Fetida biomasė – 10 kartų turtingesnė maisto medžiagomis, o dirvožemis naudingais mikroorganizmais  praturtėja  net iki 1000 kartų.

Biohumuso sudėtyje – visas kompleksas reikalingų natūralių makro ir mikroelementų, fermentų, dirvos antibiotikų, vitaminų, augimo ir vystymosi hormonų ir huminių medžiagų.

Sliekas – pačios gamtos sukurtas unikalus biologinis fabrikas. Sliekai milijonus metų nepastebimai nuolat valo Žemę nuo organinių atliekų. Sliekų prarytos augalinės, mikrobinės ir gyvulinės organinės medžiagos jų virškinimo trakte, tarsi biologiniame reaktoriuje, virsta daugeliu fiziologiškai aktyvių medžiagų, kitaip tariant vyksta stebuklingas atliekų virsmas „auksu“.

Mūsų siūlomi biohumuso preparatai – organiniai, natūralūs, be chemijos, turintys kelis šimtus įvairių organinių junginių iš gamtos, aplinkos ir žemės, priešiški visokios rūšies patogenams ir užkratams, atakuojantiems augalus ir dirvožemį. Jie atnaujina biologinę dirvožemio gyvybę.

Biohumusas – nepakeičiama priemonė didinant dirvožemio „produktyvumą“ grūdinių kultūrų, bulvių, daržovių auginimui ekologiniuose ūkiuose, taip pat tinka medžiams, krūmams, gėlėms soduose, parkuose ir vejose.

Biohumusas – nepakeičiamas produktas gerinant dirvožemį daugybę metų apleistose ir sulaukėjusiose vietovėse, nualintose cheminiu, mechaniniu ir biologiniu būdu.

Biohumusas pasižymi išskirtinėmis savybėmis:

  • nekenksmingas dirvai
  • puikiai dera su įvairiomis mineralinėmis ir cheminėmis trąšomis
  • dirvoje gali sulaikyti daugiau drėgmės
  • dėl didelio kiekio ir įvairesnių naudingųjų mikroorganizmų, fermentų, natūraliųjų antibiotikų ir augimo hormonų pagreitina augalų augimą
  • turi didelius kiekius biologiškai aktyvių medžiagų
  • dėl specifinės mikrofloros atkuria biologinį „mirusio“ grunto aktyvumą, mineralizuoja ir aprūpina papildomomis maistinėmis medžiagomis
  • sudėtyje nėra piktžolių sėklų
  • didesnis kiekis vandenyje tirpių azoto, fosforo ir kalio formų
  • sudėtyje yra daugiau biologinio azoto
  • sudėtyje esantys humatai nėra toksiški, kancerogeniški, mutageniški

Kaip veikia biohumusas?

Biohumusas lengvai įsisavinamas visuose augalų gyvenimo cikluose; greičiau subręsta gausesnis derlius, turintis daugiau vitaminų, baltymų ir cukraus; biohumusas neleidžia kauptis nitratams ir sunkiesiems metalams; augalai tampa atsparesni neigiamiems aplinkos veiksniams ir ligoms.

Biohumusas turi daug biologiškai aktyvių mikrooganizmų ir fermentų, didelę drėgmės sulaikymo gebą, o taip pat ir įvairių maistingųjų elementų, kuriuos lengvai įsisavina augalai.

Tręšiant augalus biohumusu, skirtingai nei mineralinėmis trąšomis, išsaugomas dirvos derlingumas (nealinamas dirvožemis), 7-10 kartų sumažėja nitratų vaisiuose ir daržovėse. Lyginant su paprastu gyvulių mėšlu, biohumusas 100 kartų daugiau turi bakterijų, kurios atstato dirvos gyvybingumą.

Visais atvejais, atsižvelgiant į labai turtingą mikroorganizmų sudėtį, patariama biohumuso preparatus vartoti ir profilaktiškai. Patekusios į durpes, perlitą ar keramzitą sliekų liaukų išskyros naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius, suteikdamos augalams naudingų medžiagų.

Rezultatas matomas jau po tręšimo, pagerėja augalų būklė ir atsparumas ligoms bei kenkėjams,  vegetacija darosi labiau dinamiška. Priemonė, praturtinta saprofiti ir makoriti grybeliais, saugančiais šaknų sistemą nuo dirvožemio patogenų infekcijos. Grybai gamina vitaminus ir hormonus, pažadinančius šaknų lastelių augimą ir medžiagų apykaitą.

Mūsų produktai yra registruoti ES ir pripažinti naudoti ekologinėje žemdirbystėje! Tinka visiems augalams!

1. HUMVIT-EKO universalus

HUMVIT-EKO yra universalios biohumuso trąšos. Tai natūralios organinės trąšos gerinančios dirvožemį. Šios trąšos tinka auginant lauko, kambarines gėles bei daržoves.

Poveikis. HUMVIT ekologiškų trąšų sudėtyje esančios sliekų liaukų išskyros naikina augalams kenksmingas bakterijas bei grybelius ir suteikia augalams naudingų medžiagų.

KIiekis. Skystas biohumuso koncentratas skiedžiamas su vandeniu santykiu 40-100 ml vienam litrui.

Vartojimo būdas. Daržoves laistyti po sėjos, o išpikuotas po dviejų savaičių ir pagrindinio derliaus augimo pradžioje. Geriausia augalus laistyti po vegetacijos pradžios kas 7-10 dienų, o vazonines ir balkonų gėles 4-5 kartus sezono metu, bet ne dažniau nei kas dvi savaites. Medžius, krūmus ir gazonus laistyti mažiausiai 2 kartus per metus.

Naudojimas. Nereikia bijoti perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

2. HUMVIT-EKO daržovėms ir vaisiams

Ekologiškas skystas biohumuso koncentratas vaisiams ir daržovėms.70% šių natūralių organinių trąšų augalai įsisavina iš karto.

Poveikis. Produktuose esančios sliekų liaukų išskyros naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius, suteikdamos augalams naudingų medžiagų.

Kiekis. Skystas biohumuso koncentratas skiedžiamas su vandeniu santykiu 40-100 ml vienam litrui.

Vartojimo būdas. Daržoves ir vaisius reikia laistyti po sėjos , o išpikuotas po dviejų savaičių bei pagrindinio derliaus augimo pradžioje, kartą per mėn.  Augalus laistyti po vegetacijos pradžios kas 7-10 dienų.

Naudojimas. Nereikia bijoti perdozavimo. Ekologiškas preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams bei žmogui.

3. HUMVIT-EKO gėlėms

HUMVIT-EKO universalios biohumuso trąšos yra skirtos dekoratyviniams ir žydintiems lapuočių augalams. Tai natūralios organinės trąšos gerinančios dirvožemį. Gerai veikia auginant lauko ir kambarines gėles.

Poveikis. Šiame produkte esančios sliekų liaukų išskyros naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius, suteikdamos augalams naudingų medžiagų. Tai natūralus antibiotikas, sėkmingai apsaugantis gėles bei augalus nuo plataus spektro patogeninų organizmų, grybelių , ligų užkratų ir įvarių ligas sukeliančių bakterijų.

Kiekis. Skiedžiamas santykiu 40-100 ml vienam litrui.

Vartojimo būdas. Augalus laistyti po vegetacijos pradžios kas 7-10 dienų, vazonines ir balkonų gėles 4-5 kartus sezono metu, bet ne dažniau kaip kas dvi savaites.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų universalių trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

4. HUMOBAK

HUMOBAK ekologiškas biuohumusas  – dirvožiemio kompostinis skiepas. Tai natūralus stiprios koncentracijos gerųjų mikroorganizmų rinkinys, kuris pagreitina bioorganinių medžiagų (augalinių, namų ūkio ir gyvulinės kilmės atliekų) puvimo procesą.

Poveikis. Kompostinis skiepas Humobak kompostavimo laiką sutrumpina nuo keliolikos iki 3–4 mėnesių.

Kiekis.  1 ltr Humobak pakanka 1,5 m³ atliekų kompostavimui.

Naudojimas. Nereikia bijoti perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

5. HUMVIT- EKO jukoms, dracenoms ir palmėms

HUMVIT-EKO jukoms, dracenoms ir palmėms – biohumuso trąšos skirtos vazoninėms gėlėms. Tai natūralios organinės trąšos gerinančios dirvožemį. Nepaprastai gerai veikia norint užauginti vešlius augalus.

Poveikis. Organinė priemonė  veikia visokios rūšies gruntą. Vazoniniams augalams padaugina organinių medžiagų ir padidina žemės pralaidumą. Augantiems grunte pažadina dirvožemio biologinę gyvybę.

Kiekis.Skiedžiamas santykiu 40-100 ml vienam litrui. Didelius ir vešlius augalus laistyti skiediniu 1:1

Vartojimo būdas. Aktyvaus augimo metu tręšti kas 7-10 dienų.  Kad augalai gerai augtų, patariama preparatą naudoti ištisus metus.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

6. HUMVIT-EKO paparčiams

HUMVIT-EKO paparčiams – tai ekologiška organinė priemonė skirta paparčių augintojams. Natūrali organinė biohumuso priemonė gerina dirvožemį. Ši ekologiška priemonė tinka naminiams ir laukiniams paparčiams.

Poveikis. Organinė priemonė pageria dirvožemio savybes, biohumusas veikia bet kokioje žemėje. Praturtina gruntą organinėmis medžiagomis ir pažadina jo biologinę gyvybę.

Kiekis. Paparčiams skiedžiamas santykiu 40-60 ml produkto 1 l vandens. Silpniems augalams skiedžiame santykiu 1:1. Paparčius patartina laistyti kas 7-14 dienų.

Vartojimo būdas. Vegetacijos laikotarpiu –nuo balandžio iki rugsėjo paruoštu skiediniu laistyti kas 14 dienų. Kad augalai gerai augtų, patariama preparatą naudoti ištisus metus.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

7. HUMVIT-EKO prieskoninėms žolelėms

HUMVIT-EKO prieskoninėms žolelėms – tai ekologiška organinė priemonė skirta auginti prieskonines žoleles. Tai natūrali priemonė gerinanti dirvožemį, nepaprastai veikli augalams, kuriems reikia daugiau maisto atsargų.

Poveikis. Organinė priemonė veikia visokios rūšies gruntą. Vazoniniams augalams padaugina organinių medžiagų ir padidina žemės pralaidumą. Augantiems grunte pažadina dirvožemio biologinę gyvybę.

Kiekis. Dekoratyvinių ir prieskoninių žolelių (pvz. paprastojo ir purpurinio baziliko, vaistinio šalavijo, rukolos,  paprastojo čiobrelio) laistymui skiedžiama 20-100ml produkto 1 litrui vandens. Užaugę ir  vešlūs augalai laistomi skiediniu 1:1.

Vartojimo būdas. Vešlias ir greitai augančias prieskonines žoleles, kurioms reikia daug maistinių  medžiagų, patariama tręšti kartą per savaitę. Augalus, kuriems reikia mažiau maistinių medžiagų patariama tręšti ne dažniau kaip kas 3 savaites. Dekoratyvinius augalus ir žoleles patariama laistyti skiediniu kas 7-10 dienų vegetacijos metu ir 1-2 kartus per mėn. žiemą.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

8. HUMVIT-EKO rožėms

HUMVIT-EKO rožėms – tai ekologiška organinė priemonė skirta rožėms.Šis biohumusas gerina dirvožemį ir nepaprastai gerai veikia kambarines ir lauko rožes. Puikus pasirinkimas šių gėlių augintojams.

Poveikis. Organinė priemonė pagerina dirvožemį, sustiprina jo pralaidumą ir pažadina biologinę gyvybę.

Kiekis. Priklausomai nuo reikalingo skiedinio, įpilti reikalingą produkto kiekį ir praskiesti vandenį iki reikiamo tūrio, išmaišyti ir laistyti. Rožių krūmams vartoti atskiestą vandenį, santykiu 1:10 ir laistyti pagal poreikį ir augalų dydį. Silpnus ir ligotus augalus galima laistyti stipresniu tirpalu.

Vartojimo būdas. Augalus laistyti po 2 kartus prasidėjus vegetacijai ir baigus žydėti, nukarpius rožių krūmus patartinas papildomas laistymas skiediniu, priklausomai nuo augalų dydžio ir  būklės.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

9. HUMVIT-EKO orchidėjoms

HUMVIT-EKO orchidėjoms natūrali priemonė gerinanti dirvožemį,nepaprastai veikli augalams, kuriems reikia daugiau maisto atsargų kraunant žiedus.

Poveikis. Organinė priemonė veikia visokios rūšies gruntą. Vazoniniams augalams padaugina organinių medžiagų ir padidina žemės pralaidumą. Augantiems grunte pažadina dirvožemio biologinę gyvybę.

Kiekis. Orchidėjos laistomos naudojant 20-100 ml preparato 1 litrui vandens. Ypatingai dideli ir vešlūs augalai laistomi skiediniu 1:1.

Vartojimo būdas. Patartina kartą per savaitę po 45 minutes panardinti vazonėlį su orchidėjomis į skiedinį, paskui nuvarvinti skysčio perteklių ir pastatyti saulėtoje vietoje. Tokia orchidėja kelis kartus per metus apsipils žiedais. Kad augalai gerai augtų, rekomenduojama priemonę naudoti ištisus metus.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms,vandens organizmams ir žmogui.

10. HUMVIT-EKO pelargonijoms, begonijai ir gvazdikams

HUMVIT-EKO pelargonijoms, begonijai ir gvazdikams – tai ekologiška organinė priemonė skirta žydintiems ir dekoratyviniams augalams. Tai natūrali priemonė gerinanti dirvožemį, nepaprastai veikli augalams, kuriems reikia daugiau maisto atsargų kraunant žiedus.

Poveikis. Preparato sudėtis stimuliuoja gausų žydėjimą ir kartu saugo nuo ligų. Organinė priemonė veikia visokios rūšies gruntą. Vazoniniams augalams padaugina organinių medžiagų ir padidina žemės pralaidumą. Augantiems grunte pažadina dirvožemio biologinę gyvybę.

Kiekis. Pelargonijos, begonijos ir gvazdikai laistomi naudojant 20-100 ml preparato 1 litrui vandens. Ypatingai dideli ir vešlūs augalai laistomi skiediniu 1:1.

Vartojimo būdas. Vegetacijos metu laistoma kas 7-10 dienų. Kad augalai gerai augtų, patariama preparatą naudoti ištisus metus.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms,vandens organizmams ir žmogui.

11. HUMVIT-EKO universalios trąšos daržovėms

HUMVIT-EKO universalios biohumuso trąšos yra skirtos įvairioms dažovėms. Tai natūralios organinės trąšos gerinančios dirvožemį.

Poveikis. Šiame produkte esančios sliekų liaukų išskyros naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius, suteikdamos augalams naudingų medžiagų. Tai natūralus antibiotikas, sėkmingai apsaugantis gėles bei augalus nuo plataus spektro patogeninių organizmų, grybelių, ligų užkratų ir įvairių ligas sukeliančių bakterijų.

Kiekis.Skiedžiamas santykiu 40-100 ml vienam litrui.

Vartojimo būdas. Augalus laistyti po vegetacijos pradžios kas 7-10 dienų, bet ne dažniau kaip kas dvi savaites.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų universalių trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

12. HUMVIT-EKO anturijoms

HUMVIT-EKO anturijoms skirtas augalams, kuriems reikia daugiau maisto medžiagų kraunant žiedus. Tai natūralios organinės trąšos gerinančios dirvožemį. Gerai veikia auginant lauko ir kambarines gėles.

Poveikis. Preparato sudėtis stimuliuoja gausų žydėjimą ir kartu saugo nuo ligų. Šiame produkte esančios sliekų liaukų išskyros naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius, suteikdamos augalams naudingų medžiagų. Tai natūralus antibiotikas, sėkmingai apsaugantis gėles bei augalus nuo plataus spektro patogeninių organizmų, grybelių, ligų užkratų ir įvairių ligas sukeliančių bakterijų.

Kiekis. Skiedžiamas santykiu 40-100 ml vienam litrui.

Vartojimo būdas. Augalus laistyti po vegetacijos pradžios kas 7-10 dienų, vazonines ir balkonų gėles 4-5 kartus sezono metu, bet ne dažniau kaip kas dvi savaites.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

13. HUMVIT-EKO azalijoms

HUMVIT-EKO azalijoms skirtas augalams, kuriems reikia maisto medžiagų kraunant žiedus. Tai natūralios organinės trąšos gerinančios dirvožemį. Gerai veikia auginant lauko ir kambarines gėles.

Poveikis. Preparato sudėtis stimuliuoja gausų žydėjimą ir kartu saugo nuo ligų. Šiame produkte esančios sliekų liaukų išskyros naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius, suteikdamos augalams naudingų medžiagų. Tai natūralus antibiotikas, sėkmingai apsaugantis gėles bei augalus nuo plataus spektro patogeninių organizmų, grybelių, ligų, užkratų ir įvairių ligas sukeliančių bakterijų.

Kiekis. Skiedžiamas santykiu 40-100 ml vienam litrui.

Vartojimo būdas. Augalus laistyti po vegetacijos pradžios kas 7-10 dienų, vazonines ir balkonų gėles 4-5 kartus sezono metu, bet ne dažniau kaip kas dvi savaites.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

14. HUMVIT-EKO spygliuočiams

HUMVIT-EKO spygliuočiams sudėtyje turi mikroelementų būtinų visiems spygliuočiams. Tai natūralios organinės trąšos gerinančios dirvožemį.

Poveikis. Preparatas stimuliuoja augalų augimą ir saugo nuo ligų. Šiame produkte esančios sliekų liaukų išskyros naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius, suteikdamos augalams naudingų medžiagų. Tai natūralus antibiotikas, sėkmingai apsaugantis gėles bei augalus nuo plataus spektro patogeninių organizmų, grybelių, ligų, užkratų ir įvairių ligas sukeliančių bakterijų. Šis preparatas užtikrina tinkamą dirvožemio rūgštingumą.

Kiekis. Skiedžiamas santykiu 40-100 ml vienam litrui.

Vartojimo būdas. Augalus laistyti po vegetacijos pradžios kas 7-10 dienų, vazonines ir balkonų gėles 4-5 kartus sezono metu, bet ne dažniau kaip kas dvi savaites.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

15. HUMVIT-EKO petunijoms, surfinijoms ir hortenzijoms

HUMVIT-EKO petunijoms, surfinijoms ir hortenzijoms, skirtas augalams, kuriems reikia daugiau maisto medžiagų kraunant žiedams. Tai natūralios organinės trąšos gerinančios dirvožemį. Gerai veikia auginant lauko ir kambarines gėles.

Poveikis. Preparato sudėtis stimuliuoja gausų žydėjimą ir kartu saugo nuo ligų. Šiame produkte esančios sliekų liaukų išskyros naikina kenksmingas bakterijas ir grybelius, suteikdamos augalams naudingų medžiagų. Tai natūralus antibiotikas, sėkmingai apsaugantis gėles bei augalus nuo plataus spektro patogeninių organizmų, grybelių, ligų užkratų ir įvairių ligas sukeliančių bakterijų.

Kiekis. Skiedžiamas santykiu 40-100 ml vienam litrui.

Vartojimo būdas. Augalus laistyti po vegetacijos pradžios kas 7-10 dienų, vazonines ir balkonų gėles 4-5 kartus sezono metu, bet ne dažniau kaip kas dvi savaites.

Naudojimas. Nereikia bijoti HUMVIT ekologiškų trąšų perdozavimo, nes preparatas yra draugiškas bitėms, vandens organizmams ir žmogui.

Laukiame Jūsų klausimų ir užsakymų.

Prašome palikti žinutę žemiau arba paskambinkite mums +370 698 23 223